Ma svi ti modeli, sve je to anoreksicno... Bolje kad cura ima malo vise nega kad nema... (moje misljenje)
A kad pogledas i likove, nije bas da jedu...
Ma svi ti modeli, sve je to anoreksicno... Bolje kad cura ima malo vise nega kad nema... (moje misljenje)
A kad pogledas i likove, nije bas da jedu...
"...I kad nemas nista, imas oci za plakanje..."
Bookmarks