ja sam stavio na k750,puno su bolji od qwerty-jevih
a jel glasniji zvuk?
jos prije sam si stavio na w810 neki driver (ne sjecam se vise koji) i zvuk je bio samo glasniji sto se pokazalo kao minus na onim slusalicama koje se dobe uz mob jer je samo krcalo kad se poglasnilo
a jel glasniji zvuk?
jos prije sam si stavio na w810 neki driver (ne sjecam se vise koji) i zvuk je bio samo glasniji sto se pokazalo kao minus na onim slusalicama koje se dobe uz mob jer je samo krcalo kad se poglasnilo
Bookmarks