Valjda bi mogao vidjeti,pokušaj,ništa mu se neće dogodit.
http://web.vip.hr/cimomario.vip/ _____Skype me____ X-plore 1.58________OVERKLOKING: ZASTAVA
Izvorno postao sms freak Valjda bi mogao vidjeti,pokušaj,ništa mu se neće dogodit. Nisat mu se nije dogodilo :-)))))))) Ma nije bio problem u tome nego sto nisam imao t-mobile karticu... posudio kod frenda i otkrio da modem nije zakljucan... uredo se spaja
Onda je misterija riješena. Drago mi je da radi i sa ostalim karticama,ugodno korištenje ti želim.
Izvorno postao sms freak Onda je misterija riješena. Drago mi je da radi i sa ostalim karticama,ugodno korištenje ti želim. Svejedno hvala na pomoci pozdrav
Pravila foruma
Bookmarks