Evo instalirao sam MSN!
No prilikom instaliranja me pita da odaberem državu u kojoj se nalazim, no u njoj nema navedene HR, pa sam stisnuo bilo koju (odabrao sam Englesku)...to je valjda nešto sa Live update ili šta već , uglavnom piše da na taj način zna gdje se nalazim!
Znači sad bi trebao otići na službenu stranicu msn-a, registrirati se i oni će mi poslati na mail sve podatke potrebne za ulogiranje i korištenje...
Prilikom početka razgovora trebam unesti e-mail adresu u contact listu koja je na početku prazna,i tada od tih koji su na listi mogu vidjeti kada im je upaljen msn i slati im poruke i dopisivat se s njim.. i to je to što znam!
Neka netko nešto dopuni ili me u nečemu ispravi, ako je krivo!?
Bookmarks