Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 3g+ipod video 30Gb
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    933
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    Aha, znači u tome je razlika, to je u biti chat!
    A prijava na msn-u je besplatna?
    Je,mili...

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Wink

    = Citat = Izvorno postao ivstojic Pregledaj post
    Je,mili...
    Onda OK, probat ću to instalirati pa ako negdje zapnem, potražit ću pomoć...
    jer kolko vidim ima vas puno koji imate želju pomoći... prava ste ekipa

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo instalirao sam MSN!
    No prilikom instaliranja me pita da odaberem državu u kojoj se nalazim, no u njoj nema navedene HR, pa sam stisnuo bilo koju (odabrao sam Englesku)...to je valjda nešto sa Live update ili šta već , uglavnom piše da na taj način zna gdje se nalazim!
    Znači sad bi trebao otići na službenu stranicu msn-a, registrirati se i oni će mi poslati na mail sve podatke potrebne za ulogiranje i korištenje...

    Prilikom početka razgovora trebam unesti e-mail adresu u contact listu koja je na početku prazna,i tada od tih koji su na listi mogu vidjeti kada im je upaljen msn i slati im poruke i dopisivat se s njim.. i to je to što znam!

    Neka netko nešto dopuni ili me u nečemu ispravi, ako je krivo!?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. visual basic upotreba
    By Lorry-Brzi in forum Aplikacije
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 17-09-2009, 08:32
  2. upotreba memorije
    By tutlek in forum Stolna računala
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 21-01-2007, 14:15
  3. Upotreba MotoMidMan-a kod Motorole V235
    By Snoopy in forum Motorola
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-10-2006, 23:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove