Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Captivate
    Operater
    VIP, T-Mobile
    Godina
    46
    Postova
    143
    Bodovi
    9.457
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.457, Nivo: 23
    Bodovi: 9.457, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, tako Exchange server radi po defaultu. Na njemu napraviš mailboxe korisnicima i mailovi koji stignu raspoređuju se po tim mailboxima, i naravno uvijek ostaju na Exchange serveru. A korisnici onda dođu sa Outlookom i poskidaju sebi lokalno svoje mailove. Ako se slučajno nešto dogodi na korisnikovom kompjuteru pa se mailovi obrišu, uvijek ih može ponovno pokupit sa Exchange servera.

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Hrvatska nažalost!
    Mobitel
    Iphone 4 16GB, E72
    Operater
    [t]-mobile
    Postova
    1.138
    Bodovi
    13.359
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.359, Nivo: 27
    Bodovi: 13.359, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mrle Pregledaj post
    Da, tako Exchange server radi po defaultu. Na njemu napraviš mailboxe korisnicima i mailovi koji stignu raspoređuju se po tim mailboxima, i naravno uvijek ostaju na Exchange serveru. A korisnici onda dođu sa Outlookom i poskidaju sebi lokalno svoje mailove. Ako se slučajno nešto dogodi na korisnikovom kompjuteru pa se mailovi obrišu, uvijek ih može ponovno pokupit sa Exchange servera.
    Dakle, to je laka stvar.
    Hosting će najvjerovatnije rješavati jedna tvrtka koja je zadužena za takve stvari, također je kombinacija sa video nadzorom, pa ako ima netko nekakva iskustva s tim, baš me zanima na koji to način radi ili tako nešto.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 8
    Posljednji post: 28-05-2007, 11:31
  2. AutoPatcher (Update)
    By zerobravo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-08-2006, 19:44

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove