niđo, smiri sa postanjem, u 2 minute si nabio 5 postova u istoj temi.
Slažem se sa tim da je n73 zakon, pogotovo uživo kad vidiš.. pogotovo onaj display, ali je kod n80 bolji. n80 nebi uzimao, čuo sam da nije neki slide dobar, da se rasklima.
Dakle ja bi 100% uzeo n73, imam par slika na kompjuteru od toga i odlične su.