= Citat = Izvorno postao Yo!Gurth Pregledaj post
e nemoguce ti je to napravit sa diskom na kojem su windowsi...
1. nemoj ni pokusavat
2. to ionako ni ne mozes napravit iz wndowsa
3. nakon mjenjanja particija hard zahtijeva formatiranje tako da....zaboravi bez reinstalacije
oprosti, al nemoj davat krive informacije. moguče je, itekako je moguče, bez obzira što je to sistemska particija, teoretki i je primarni cilj dotičnom programu jer ne možeš niakak drugačije to napravit osim formatiranja diska, što i nije cilj. a sve dalje potpisujem ovo što je sms freak napisao. slobodno koristi partition magic, preporuka v8.0, odličan je i vrlo jednostavan program. uz to naravno, vrlo močan.