oprosti, al nemoj davat krive informacije. moguče je, itekako je moguče, bez obzira što je to sistemska particija, teoretki i je primarni cilj dotičnom programu jer ne možeš niakak drugačije to napravit osim formatiranja diska, što i nije cilj. a sve dalje potpisujem ovo što je sms freak napisao. slobodno koristi partition magic, preporuka v8.0, odličan je i vrlo jednostavan program. uz to naravno, vrlo močan.



Odgovori uz citat
Bookmarks