Izvorno postao Moby Koštala je cca 3000kn prije godinu ipo, i onda ju je bilo teško za naći. Tih mobitela gotovo da i nema u prodaji... Ne kužim što ti nije jasno...
Sredili su mi Nokiju "po propisu"- U Mobisu!
Pravila foruma
Bookmarks