Pa NLite je "vodeći u sektoru"... šta njemu fali, radi ko' urica...
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
Izvorno postao BlueDevil Pa NLite je "vodeći u sektoru"... šta njemu fali, radi ko' urica... nLite može ubacit samo hotfixeve i drivere...
da znam za nlite ali nemože aplikacije
Pravila foruma
Bookmarks