Izvorno postao dijan Nema i nema toga ovdje... http://img133.imageshack.us/my.php?i...ntitledyn4.jpg nop... čekaj malo otvori motokit-->zatim na options-->settings-->isključi opciju "only display the macros that matches the model"
Pravila foruma
Bookmarks