ti si natukao 5 postova za istu stvar...
on topic... zeznuto je to, postupak koji nekome radi a drugome ne.
gle ako imas itunese na mobu, zbrisi ih sa midmanom i samo instaliraj mv , bez nikakvih micanja atributa, pokreces ga prek shortcuta za itunes.

ili jednostavno stavi diabolic 1.3 sa mv , to ti je najlakse.