imaš na PM kak sigurno razbit admin pass
nije da je ilegalno, al ipak ne volim takve stvari javno postat
samo jedna od skrivenih opcija windowsa![]()
imaš na PM kak sigurno razbit admin pass
nije da je ilegalno, al ipak ne volim takve stvari javno postat
samo jedna od skrivenih opcija windowsa![]()
jel bi mogo i meni poslat to na pm?
CARpeDiem*
Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera
Bookmarks