Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    split-S.Č.
    Mobitel
    SE D750i
    Operater
    t-debile
    Godina
    36
    Postova
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e, a kakava je kamera na nokia 6280 (6288. jel to isti samo sa drugom maskom) u usporedbi sa onom na d750.

    isto je 2 mpx, al ima puno drugih 2 mpx pa ima rezlike u slici. kod nokie mi je bolje sto ima bljeskavu bljeskalicu a ne onako da sviejtli ciejlo vrijeme. e, i zanima me ima li 6280 autofocus i macro ?!?

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    BonBon
    Godina
    41
    Postova
    191
    Bodovi
    6.152
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.152, Nivo: 18
    Bodovi: 6.152, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao kekec Pregledaj post
    e, a kakava je kamera na nokia 6280 (6288. jel to isti samo sa drugom maskom) u usporedbi sa onom na d750.

    isto je 2 mpx, al ima puno drugih 2 mpx pa ima rezlike u slici. kod nokie mi je bolje sto ima bljeskavu bljeskalicu a ne onako da sviejtli ciejlo vrijeme. e, i zanima me ima li 6280 autofocus i macro ?!?
    6280 nema autofocus, a mislim ni macro mode..

    sto se tice 2-pixelaca SE-i su vrh u tome..
    Batman: "Planting a timebomb in a local library is a felony."


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Odabir Mobitela
    By tnt_tunja in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 22-02-2007, 20:39
  2. D750 operator logo i zamjena kucista
    By nino in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 15-03-2006, 15:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove