sory, stvarno sam nova i nemam pojma o otvaranju tema.... ispričavam se... a što se tiče nokie n 73 stvarno joj je bio tvrd joystick...
sory, stvarno sam nova i nemam pojma o otvaranju tema.... ispričavam se... a što se tiče nokie n 73 stvarno joj je bio tvrd joystick...
Bookmarks