Izvorno postao wildbabe Da, ovim postupkom koji si naveo dobije se ista kvaliteta zvona ali i nesto tisi zvuk... pa za zvonjenje stavis neki loud driver
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004 I was best SE modding freak on cafe.mobil until now. Bye,bye SE modding......out of here -later.
Izvorno postao blizzard pa za zvonjenje stavis neki loud driver Znam, znam samo velim koja je ''losija'' strana ovog postupka da se ne bi ostali pitali zasto im je zvuk tiši..
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Izvorno postao wildbabe Znam, znam samo velim koja je ''losija'' strana ovog postupka da se ne bi ostali pitali zasto im je zvuk tiši.. uosatlom meni je ovo bolje od onog originalnog drivera za zvuk zvona jer ga bas use*e
Izvorno postao blizzard uosatlom meni je ovo bolje od onog originalnog drivera za zvuk zvona jer ga bas use*e Tocno, ima bas neko ruzno odzvanjanje...
meni radi sada sasvim normalno. hvala
Pravila foruma
Bookmarks