Ajde ti meni reci kaj se dogodi kad stisneš * + Desni gumb? Pa zaključa se tipkovnica, e to ti je taj kod
There are no shortcuts in evolution.
Izvorno postao nix1001 Ajde ti meni reci kaj se dogodi kad stisneš * + Desni gumb? Pa zaključa se tipkovnica, e to ti je taj kod i ja sam gledao po layout i isto to naso al ne znam kako to...PROMJENIT
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004 I was best SE modding freak on cafe.mobil until now. Bye,bye SE modding......out of here -later.
Pravila foruma
Bookmarks