Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao smayt Pregledaj post
    Ja ne,ali kao da jesam...moja dva best frenda su IMALI tele2 i nisu se baš dobro proveli ,iako je to bilo prije 6mj,pa neznam kakav je napredak ,ali tada su bili banana nisu mogli obaviti poziv bez da im se gubilo...a i sada kada me netko sa tele 2 zove ja ga pol toga neskuzim a udaljeni smo jedan od drugog 1km. Ok je za sms ali ostalo
    Čudno, dosta sam zvao i druge mreže s tele2 i nitko mi se nije požalio da me ne čuje. Kaj ti frend ima loš signal ili sa full signala ne valja?

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb(sesvete)
    Mobitel
    x200
    Operater
    vip
    Godina
    36
    Postova
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
    Čudno, dosta sam zvao i druge mreže s tele2 i nitko mi se nije požalio da me ne čuje. Kaj ti frend ima loš signal ili sa full signala ne valja?
    E sada dok me zove neznam kolki mu je signal jer nisam sa njim,a nismo ni u pripizdini pa da bi signal bio loš?!?
    sjever pjeva gradu najljepšu baladu...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. vip net - tomato odnosi
    By flOoKi in forum Tomato
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 28-07-2010, 16:35
  2. Tele 2 Vruća tarifa
    By jsp_m in forum Tele 2
    Odgovora: 100
    Posljednji post: 17-01-2007, 21:38
  3. Osvojite Tomato box
    By hrc777 in forum Tomato
    Odgovora: 89
    Posljednji post: 24-11-2006, 22:31
  4. tele 2 kartica ne radi na 3g mob
    By Aaron in forum Samsung
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 18-10-2006, 21:42
  5. Vip i tele 2
    By Xtc 001 in forum T - Mobile
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 29-12-2005, 21:22

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove