evo radi mislim da mi je pojacano tesko je zapamtit kako je bilo (probat cu usporediti sa frendom) a di ti nalazis te drajvere
evo radi mislim da mi je pojacano tesko je zapamtit kako je bilo (probat cu usporediti sa frendom) a di ti nalazis te drajvere
Za Dom spremni Cibajilj vjerni !!!
jel mi može tko taj postupak malo bolje pojasnit? koji točno program treba i kako kaj podesit
Zadnji uredio goc1711 : 08-02-2007 u 19:44
Bookmarks