neznam koji je yuet 1.3 ima firmware, ali probaj stavit yuet 1.8 pa onda stavi diabolic. e a ja sam ti imao v525,tj imam je. i recimo kada sam je otklopio bila je kao zatvorena, i srala je s tim flipom. bio je kvar u flet kablu. Uzmi u opciju da ti je crko flet.