iz tele2 je jeftinije zvati npr u t-mobile mrezu,nego iz same t-mobile u t-mobile...
isto vrijedi i u slucaju VIPa.
kome to nije dosta...ne znam,neka uziva u trosenju svojih para,valjda ih moze i zaraditi tako lagano.
Naravno posojte i ljudi koji su vezani ugovorom...
t-mobile je "poklanjao" stvarno super mobitele za nesto sitno kuna,(npr nokia N70,jes da su stariji modeli,ali opet super su u odnosu sto nam nude drugi),i meni se cini da za ljubitelje boljih mobova to i nije lose rijesenje...jesu skuplje cijene razgovora ali u godinu dana koriscenja 098/099 mreze opet se da ustedjeti (ili bar biti ujednacen)u usporedbi s kombinacijom da takav mobitel kupite kao slobodan uredjaj i koristite tele2. naravno ako ne razgovarate bas jakoooo puno,onda se opet nece isplatiti.

korisnike VIPa stvarno ne shvacam,oni nemaju bas nikakve pogodnosti u usporedbi sa konkurencijom,i jos su bezobrazni i arogantni.
muljaju korisnike i naplacuju kojekave izmisljotine...i to skupo.
da nemaju onu foru sa frends brojem odavno bi bacio vip karticu,ovako mi samo stoji,dok ne istekne...a taj VIPfrend racun obnavlja jednom mjesecno bonom od 35,samo da ima za aktivaciju "besplatnih" poziva...

sad kad se malo izracuna za 35 kn u tele2 mrezi mozemo pricati oko 115minuta(otprilike...) pa definitivno ZBOGOM VIP!

da ne dodje do zabune,ja koristim tele2,i iako imam nekoliko zamjerki ipak su mi,zbog cijene razgovora najdrazi!
ali imaju opet neke nedostatke u odnosu na t-mobile(VIP vise ne racunam kao konkurenciju):
1.lose postupaju sa korisnicima,tj nemaju bas nekakva prava,popuste...na kakve smo mogli navikniti kod ostalih,racuni ne stizu redovito,ali opomene stizu. SZK je katastrofa.
2.izbor mobitela,poprilicno je los,modeli su stari ...i jos uvijek dosta skupi. a i servis je upitan,pogotovo u slucaju BS modela
3. jos uvijek je NJIHOV signal los,jest da koriste VIP nacionaln rooming,ali koliko znate ljudi koji to znaju namjestiti na mobitelu,ja znam puno vise onih koji ne znaju
4.nemaju MMS...a obecavaju i obecavaju .

Ali i mukte broj (u mojoj terifi sa mukte brojem)se da iskoristiti. tako da mi ove nove tarife bas i ne igraju neku ulogu,jer u njima nema mukte broja,a na njega bi potrosio vise nego na sve ostale pozive zajedno.:top:

Uglavno stari sam pretplatnik i T-mobile i VIPa,racuni mi nakada nisu bili ispod 300kn(mozda par slucaja oko 250kn)..sa tele2 u najmanju ruku razgovaram jednako kao i prije(ako ne i vise) a racuni su mi oko 130-150kn.

zato pozivam sve korisnike "skupih" mreza da predju na TELE2,bez obzira na kikiriki ili neku drugu tarifu...jer u svakom slucaju sto nas je vise,racuni ce nam biti manji!