Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Tu negdje...
    Mobitel
    Sony Ericsson K610i
    Operater
    T-mobile
    Godina
    42
    Postova
    665
    Bodovi
    16.635
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.635, Nivo: 31
    Bodovi: 16.635, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisam siguran, al mislim da trebas imat graficku koja podrzava DirectX9.

    To su uglavnom novije graficke kartice. :/

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    sk
    Mobitel
    moto v3i,n70
    Operater
    simpa,vip
    Godina
    42
    Postova
    368
    Bodovi
    9.525
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.525, Nivo: 23
    Bodovi: 9.525, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao melody Pregledaj post
    Nisam siguran, al mislim da trebas imat graficku koja podrzava DirectX9.

    To su uglavnom novije graficke kartice. :/
    vidis meni stara GF4 radi normalno sa DirectX 9.0c
    B-boy for life and beyond that!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Papua ne očitava kodove na C81
    By MKCyber in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-01-2007, 22:05
  2. E800 ne očitava SIM karticu - pomoć
    By hondaman in forum Samsung
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 28-05-2005, 17:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove