nedovoljno objašnjeno...
ako napravi tako neće biti više websession-a, ali...kada upiše podatke i sve konfigurira kod slijedećeg paljenja moba sve će nestati![]()
Riješenje je...dakle......hm....obriši webssesion file i restartaj mob, sve konfiguriraj i odi preko p2kcommandera opet do tog file-a i stavi mu opciju (attribute) da preživljava reset ( survives reset)
![]()


obriši webssesion file i restartaj mob, sve konfiguriraj i odi preko p2kcommandera opet do tog file-a i stavi mu opciju (attribute) da preživljava reset ( survives reset)
Odgovori uz citat

Bookmarks