Da li ima mozda netko informaciju o dolasku sony ericssona w950 u T-Mobile?
hvala
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
http://www.t-mobile.hr/1/10-90-80-00-00.asp
"Želiš li postati Simpa korisnik, ili si postojeći Simpa korisnik kojemu je jednostavno dosadio stari mobitel, ili je možda u pitanju nešto treće? Bez obzira na razloge, pravi je trenutak da izabereš jedan od tri Simpa paketa po povoljnijim cijenama i uz novi mobitel na tvoj Simpa račun stiže 500 kuna!
Ponudu možeš iskoristiti uz registraciju i prvi poziv do 31.3.2007. ili do isteka zaliha. Simpa paketi u ovoj ponudi uključuju 500 kn na računu: početnih 20 te 40 kn svaki mjesec u sljedećih 12 mjeseci."
Samo mi nije jasno kako simpa časti postojeće korisnike kad ti taj iznos ne sjeda na tvoj račun nego na taj novi koji si kupio? Ili sam ja nešto krivo shvatio.
Dosho Vario II.
Da nije toliko skup, bio bi ljut jer sam upravo kupio Vario. Ali dupla cijena za 200mhz jaci proc i 3G? Za godinu dana mozda...![]()
hahhaha. kakve su to mobitele metnuli u pakete![]()
još je donekle ona nokia, ali cijena![]()
Bookmarks