Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1060

Hybrid View

  1. #1
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MiniMe Pregledaj post
    znaci kaj: ja kupim mob oni "razmatraju" tjedan dana i kazu e necemo mu poslat kod.
    i onda se mogu hebat.
    Moguće,prema čemu to razmatraju ko ih zna.A i postoji šansa da čekaju da se procedura za izdavanje koda,koji im šalje Nokia,malo rastegne.

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2004
    Postova
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sms freak Pregledaj post
    Moguće,prema čemu to razmatraju ko ih zna.A i postoji šansa da čekaju da se procedura za izdavanje koda,koji im šalje Nokia,malo rastegne.
    mogu ja i dva tjedna cekat glavno da se kod dobije.
    al kaj me danas raspizdilo je to kaj mi je zena u t-centru kod importane galerije uporno tvrdila da oni nedaju unlock mobitela iako su kupljeni po punoj cjeni i cerekala se debilno kad sam ju to pitao.

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li ima mozda netko informaciju o dolasku sony ericssona w950 u T-Mobile?
    hvala
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    http://www.t-mobile.hr/1/10-90-80-00-00.asp

    "Želiš li postati Simpa korisnik, ili si postojeći Simpa korisnik kojemu je jednostavno dosadio stari mobitel, ili je možda u pitanju nešto treće? Bez obzira na razloge, pravi je trenutak da izabereš jedan od tri Simpa paketa po povoljnijim cijenama i uz novi mobitel na tvoj Simpa račun stiže 500 kuna!

    Ponudu možeš iskoristiti uz registraciju i prvi poziv do 31.3.2007. ili do isteka zaliha. Simpa paketi u ovoj ponudi uključuju 500 kn na računu: početnih 20 te 40 kn svaki mjesec u sljedećih 12 mjeseci."

    Samo mi nije jasno kako simpa časti postojeće korisnike kad ti taj iznos ne sjeda na tvoj račun nego na taj novi koji si kupio? Ili sam ja nešto krivo shvatio.

  5. #5
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Mobitel
    k800i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post

    http://www.t-mobile.hr/1/10-90-80-00-00.asp

    "Želiš li postati Simpa korisnik, ili si postojeći Simpa korisnik kojemu je jednostavno dosadio stari mobitel, ili je možda u pitanju nešto treće? Bez obzira na razloge, pravi je trenutak da izabereš jedan od tri Simpa paketa po povoljnijim cijenama i uz novi mobitel na tvoj Simpa račun stiže 500 kuna!

    Ponudu možeš iskoristiti uz registraciju i prvi poziv do 31.3.2007. ili do isteka zaliha. Simpa paketi u ovoj ponudi uključuju 500 kn na računu: početnih 20 te 40 kn svaki mjesec u sljedećih 12 mjeseci."

    Samo mi nije jasno kako simpa časti postojeće korisnike kad ti taj iznos ne sjeda na tvoj račun nego na taj novi koji si kupio? Ili sam ja nešto krivo shvatio.
    Lova ide na broj koji ti zelis, moze na tvoj postojeci broj ili na novi, ti biras

  6. #6
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dosho Vario II.

    Da nije toliko skup, bio bi ljut jer sam upravo kupio Vario. Ali dupla cijena za 200mhz jaci proc i 3G? Za godinu dana mozda...

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    bb pearl; nokia n93
    Operater
    T-mobile;Tele2
    Godina
    35
    Postova
    186
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao wildbabe Pregledaj post
    Da li ima mozda netko informaciju o dolasku sony ericssona w950 u T-Mobile?
    hvala
    koliko sam ja čuo dolazi za 2 mjeseca znači u travnju
    iPhone je tu....

  8. #8
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahhaha. kakve su to mobitele metnuli u pakete
    još je donekle ona nokia, ali cijena

  9. #9
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Chief_Wolfinjo Pregledaj post
    hahhaha. kakve su to mobitele metnuli u pakete
    još je donekle ona nokia, ali cijena
    a ženska na letku drži 3510

  10. #10
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cavtat_racing Pregledaj post
    koliko sam ja čuo dolazi za 2 mjeseca znači u travnju
    Tenks, bas me zanima cijena ovog telefona jer me sve vise pocinje privlaciti..

    Drzim da nebi trebao biti skuplji od 4000 kn..:bunny:
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!

  11. #11
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    --Vinkovci--
    Mobitel
    Lg KG800--SE Z610i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao wildbabe Pregledaj post
    Tenks, bas me zanima cijena ovog telefona jer me sve vise pocinje privlaciti..

    Drzim da nebi trebao biti skuplji od 4000 kn..:bunny:
    imas ih po oglasima nove,za oko 3500 milje,negdje i jeftinije

  12. #12
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vale Pregledaj post
    imas ih po oglasima nove,za oko 3500 milje,negdje i jeftinije
    Znam da ih ima u oglasniku ali brijem cekat do jos par mjeseci jer mi tada istice ugovor u T-Mobileu( covjece, zar je vec proslo 2 godine...)

    Taman dode oko travnja, jos dva mjeseca i hop, moj je...
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. Tomato - ponuda mobitela
    By jsp_m in forum Tomato
    Odgovora: 107
    Posljednji post: 09-07-2020, 09:34
  3. Glazbeni spotovi , testirani na K750i
    By sezam-picika in forum Općenito
    Odgovora: 70
    Posljednji post: 14-07-2007, 16:49
  4. Kljuc mobitela ili Mobile lock N6600 ????
    By ReNE in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-11-2006, 18:06
  5. t-mobile ponuda mobitela
    By bbbrljo in forum T - Mobile
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 21-08-2005, 16:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove