Sad sam provjerila u mrklom mraku, na mome se nista ne vidi.
Ja sam izgasila da mi blica plavo svjetlo, jel mene to zivcira i stalno mi skrece pozornost. Tako da na mome apsolutno po mraku nista ne svijetli.
Da ti nije neki odsjaj od blicanja plavog svijetla?


, na mome se nista ne vidi.
Odgovori uz citat
Bookmarks