= Citat = Izvorno postao frki16 Pregledaj post
Pozdrav svima!
Molio da mi kažete da li se može zamijeniti maska i gdje u Osijeku, te po kojoj cijeni?
kratka priča...bila mi u džepu, trčim na fiksni tel, nabijem se u ćošak stola i zdrobim mobitel
jel trebas i lcd ili si imao srece pa si samo kuciste razbio?

neznam za osijek, ali znam da mobis ima skupa kucista ako ih ima, a o lcd-ima da ne govorim...