= Citat = Izvorno postao jed2i Pregledaj post
a da jednostavno nastavak "sis" preimenujes u recimo "si"
posaljes i onda taj kojem si poslao preimenuje "si" u "sis" i instalira????
jako jednostavno, tako sam ja radio s jar fileovima i zasticenim melodijama
Da, i to je mogućnost... ali je problem ukoliko osoba kojoj šalješ to nema neki explorer s kojim bi to preimenovala nazad u *.sis...
Po meni je najjednostavnije sa nekim explorerom koji omogućuje slanje *.sis fajlova, a ima takvih explorera...