Ak nemaš iskustva s dionicama i nisi upućen, idi na www.virtualnaburza.com i malo se tam igraj...to ti je full realna simulacija kupovanja i prodaje dionica naših poduzeća (čak su realne cijene dionica i njihova kretanja)...kad tam uspiješ doći u plus (i to dosta dobar plus), onda kreni sa pravim dionicama!