...nema tu ..... za moj mob ...znam koliko sam i prije znao
...kontam da otsarafim, a i nemam taj neki posebni odvijac ....a i neznam sto poslje .... koliko vijaka ...itd
...nema tu ..... za moj mob ...znam koliko sam i prije znao
...kontam da otsarafim, a i nemam taj neki posebni odvijac ....a i neznam sto poslje .... koliko vijaka ...itd
Bookmarks