Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Qua Pregledaj post
    Prvo se ispricavam ako vec postoji ova tema,u kom slucaju neka modovi ovo brišu.
    Dakle radi se o tome da imam L6 i želju da ju malo "personaliziram".
    Pokušao sam sam nauciti nešto o tome,ali buduci da je ovo prvi put da radim nešto ovakvo...sve to me jakoo zbunilo.
    Bio bi zahvalan ako netko zna gdje ima neki tutorial( relativno jednostavan)
    Ili linkove unutar foruma na kojima je objašnjeno što i kako napraviti..
    Bilo bi lijepo da saznam kako maknuti one glupe wallpapere i i melodije koje je T mobile nagurao u nutra,kako ju uciniti drukcijom od ostalih,može li se kako staviti da mi je uvijek ukljuceno izviješce o sms-u...ma imate ideju što tražim.
    Unaprijed hvala
    ajde da ti pomognemo. svi smo inače zbunjeni kad kupiš novi mob, skužiš da imaš kabal i hoćeš ga spojit sa kompom i moddat (a još nisi ni prešao sve opcije na samom mobu ) pa ni sam od uzbuđenja neznaš šta bi!

    Ajde redom, koje te funkcije zanimaju i što bi volio imati a da tvoja motorola nema trenutno?

    Imam ti ja jedno jako lijepo rješenje ako hoćeš malo zadiviti ženske i možda nešto zbariti....

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    6P | Pixel3
    Operater
    Tele2
    Godina
    34
    Postova
    2.307
    Bodovi
    23.828
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
    ajde da ti pomognemo. svi smo inače zbunjeni kad kupiš novi mob, skužiš da imaš kabal i hoćeš ga spojit sa kompom i moddat (a još nisi ni prešao sve opcije na samom mobu ) pa ni sam od uzbuđenja neznaš šta bi!

    Ajde redom, koje te funkcije zanimaju i što bi volio imati a da tvoja motorola nema trenutno?

    Imam ti ja jedno jako lijepo rješenje ako hoćeš malo zadiviti ženske i možda nešto zbariti....
    Mislim da bi mu se funligth svidio
    Prvi je korak instalacija drivera.. Neki imaju problema kod toga.. Uglavnom imaš sve što treba u sticky temi Motorola Superthread..
    A ako znaš dobro engleski, posjeti forum modmymoto.com

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Mobitel
    L6
    Operater
    VIP
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala na linku za modmymoto Jedino što me još zanima a nisam riješio je gledanje videa. Postoji li neki program koji ga stavi u fullscreen? Nešto kao ono što ima na Sonyericcsonima?


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove