ja sam dao za kabel 30.00 kn i radi savršeno u ivanić grad kod semafora ( jer i ima samo jedan semafor : ) )
ja sam dao za kabel 30.00 kn i radi savršeno u ivanić grad kod semafora ( jer i ima samo jedan semafor : ) )
|\/|0T0r0La
Nisam znao da baš svi znate za to,ali bez obzira ne znam zašto se tu pravite pametni i stavljate smajliće,ako nemate šta pametno reći,nemojte ni govoriti/postati.
Bookmarks