= Citat = Izvorno postao predator Pregledaj post
Ne radi, čim pokrenem Cardinale odmah izade iz programa. Baš nemam sreće s ovim via gps2. Ako neko zna neko rješenje neka javi.
Ajde vidi kako ti je PDA podešen. Ako radi samo na baterije pogledaj u Settingu da li je uključeno samogašenje uređaja i gašenje backlighta. Posebno se u Win Mobileu 5 može podesiti za vrijeme baterija i za vrijeme dok je uštekan u struju.

Meni na PocketLOOX-u N560 radi vrlo uredno. Samo imam onaj VGA crack, jer je inaće sve premalo