Nije ako su maske fušIzvorno postao kiki1989
..anyway, ovo bi napravio zato jer volim iskoristiti sve mogućnosti i maksimalno ću iscijediti ovaj mob pa ako treba i uništiti ga..
Još jedno pitanje: kad sve pošmirglam čime da očistim površinu? Nadam se da je dovoljno makar oprati u vodi i osušiti jer je nitro too much za tu plastiku..



Odgovori uz citat
Bookmarks