Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: c81 + office

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Lumia 820, 710
    Operater
    vip & Tele2
    Godina
    37
    Postova
    1.053
    Bodovi
    9.904
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.904, Nivo: 23
    Bodovi: 9.904, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao borisxy Pregledaj post
    Evo odusevljen sam ovim mobitelom za ovu cijenu sta sve nudi, ali sam dozivio razocaranje kad nisam mogao office dokumente otvarati, pa ne znam u cemu je stvar, jel greska ili trebam koristiti drugu verziju officea?
    Koristim office 2003, pa ak je netko imao kakva slicna iskustva volio bih da komentira, inace soft je 38 i sve ok radi...Inace dokumenti su bili vrlo jednostavni, par rijeci u wordu i par slova u excellu...
    hej čovječe,pa to je entry-level mob. da mobovi te klase mogu izvoditi takve stvari,tko bi onda kupovao Symbiane?
    Office dokumente ti mogu otvarati gore spomenuti Symbiani uz dodatak Office Suitea,QuickOffice-a ili nekog sličnog paketa,te neki Samsungi (ali samo čitanje,bez editiranja)

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Mobitel
    E63
    Operater
    vip (komplet 100)
    Godina
    48
    Postova
    310
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao balkanac Pregledaj post
    hej čovječe,pa to je entry-level mob. da mobovi te klase mogu izvoditi takve stvari,tko bi onda kupovao Symbiane?
    Office dokumente ti mogu otvarati gore spomenuti Symbiani uz dodatak Office Suitea,QuickOffice-a ili nekog sličnog paketa,te neki Samsungi (ali samo čitanje,bez editiranja)
    E ovako znam ja o cemu pricam tj pisem jer sam imao njoku 6630...
    Bez problema otvara pdf, a i excell samo treba snimit kao verziju od 97-03, a doc je pravio probleme ali vjerujem da moze sigurno je stvar u tipu dolumenta..
    A kao drugo znam da siemens mnogi pljuju, ali ovaj mob imam tjedan dana i kao bivsi korisnik symbiana 6630, sad cak iznenadjen kvalitetom i funkcijama ovog moba, pa vi zakljucite sta to znaci?! steta sto nema streaming, a inace ima i program za zip datoteke, a ugradio sam i mini operu tak da ne vidim uopce smisao symbinana kad ovaj sve to vrti...a i puno je ljepsi i elengatniji od vecine symbiana a i puuuunnnoooooo jeftiniji. bravo za benq-siemens, svaka cast!!!

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Lumia 820, 710
    Operater
    vip & Tele2
    Godina
    37
    Postova
    1.053
    Bodovi
    9.904
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.904, Nivo: 23
    Bodovi: 9.904, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ispričavam se na neupućenosti. pa da sam to znao,mislim da bih uzeo taj mob,a ne 6280...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Proofing tools - Office 2007
    By Wisher in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-01-2007, 17:38
  2. office na 6280
    By Balkanac in forum Nokia
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 30-10-2006, 00:39
  3. Office XP - problemi
    By sado in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-10-2006, 20:34
  4. quick office
    By tep1h in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 23-07-2005, 00:30

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove