Izvorno postao Rebbit Ima li netko iskustva sa time, sta da radim, sta mi treba da rastavim mob??? da rastaviš mob trebaju ti šarafincigeri za mobitele ja sam cjeli set platio 150kn rastaviš i očistiš s alkoholom
A KAJ SAD TI GLEDAS�
Pravila foruma
Bookmarks