mislim da je ovo početak jednog divnog prijateljstvaizmeđu tebe i E61. nemoj se niš opravdavati što si mlad,iskoristit ćeš taj mob kako treba. možda bolje i od starije poslovne ekipe.
@Moby : pa 90% ljudi tako radii moj 6280 je tobože poslovnjak,pa je daleko najkorištenija aplikacija mp3 player. Ali barem jednom si ga rasklopio i natipkao mail koji si poslao WLAN-om,jel da?




između tebe i E61. nemoj se niš opravdavati što si mlad,iskoristit ćeš taj mob kako treba. možda bolje i od starije poslovne ekipe.
Odgovori uz citat

Bookmarks