Izvorno postao particle postoji li neka fora da se odmah uključi zvučnik? Ne znam kako to radi kod vas ali se meni na samom dialeru pokaže opcija "speaker" kada jednom poziv bude upućen... Možda da promjenite dialer? Mada je to po meni mali nedostatak jer možeš primjerice slučajno stisnuti licem tu tipku dok razgovaraš i onda te svi čuju...
Zadnji uredio Wisher : 12-01-2007 u 11:12
Pravila foruma
Bookmarks