Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 101

Hybrid View

  1. #1
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako nitko nije updejtao temu, Vruća Tarifa se može aktivirati do 31.3.'07. (link)

    A sad pitanje. Prešao sam sa preplate na prepaid, dobio zamjensku SIM karticu, kupio bon i poslao poruku za aktivaciju VT (i to 2 puta!). Nema odgovora da je aktivirana, ali sam na kraju dobio ovo:
    "Preplatnici nisu u mogućnosti mjenjati tarifu putem sms poruke. Obratite se tele2 prodajnom mjestu..."

    Zovem ih danas, kaže teta da je tarifa aktivirana. Ajd super, provjerim račun - nije skinulo 20kn

    ...je imao tko sličan slučaj? Mislim, meni ne smeta da mi puste tih 20kn, ali me još više čudi što mi nisu niš rekli za podmirenje mjesećnih računa. Zvao sam ih više puta, rekao br tel i da sam prešao sa preplate, nitko ne spominje nepodmirene račune..
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S22 Ultra
    Operater
    T-Vip2
    Postova
    1.516
    Bodovi
    33.109
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao XLR8R Pregledaj post
    Kako nitko nije updejtao temu, Vruća Tarifa se može aktivirati do 31.3.'07. (link)
    Bilo je spomenuto u drugoj temi

  3. #3
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meni su trebali naplatit 40 kuna za prelaz sa prepaida na postpaid.Kupio sam BS C 81 ZA 195 kn na pretplatu,ostavio stari broj,i u ugovoru je pisalo 40 kn da če mi naplatit,međutim ništa,prošla 4 računa još ništa,očito su zaboravili

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    okolica BJ
    Mobitel
    neki stari
    Operater
    BonBon
    Godina
    43
    Postova
    1.372
    Bodovi
    15.084
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao web Pregledaj post
    meni su trebali naplatit 40 kuna za prelaz sa prepaida na postpaid.Kupio sam BS C 81 ZA 195 kn na pretplatu,ostavio stari broj,i u ugovoru je pisalo 40 kn da če mi naplatit,međutim ništa,prošla 4 računa još ništa,očito su zaboravili
    ni nece...ja sam u roku 6mj presao sa prepaida da postpaid i nazad i nisu mi nistaq naplatili!!!

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao XLR8R Pregledaj post
    Kako nitko nije updejtao temu, Vruća Tarifa se može aktivirati do 31.3.'07. (link)

    A sad pitanje. Prešao sam sa preplate na prepaid, dobio zamjensku SIM karticu, kupio bon i poslao poruku za aktivaciju VT (i to 2 puta!). Nema odgovora da je aktivirana, ali sam na kraju dobio ovo:
    "Preplatnici nisu u mogućnosti mjenjati tarifu putem sms poruke. Obratite se tele2 prodajnom mjestu..."

    Zovem ih danas, kaže teta da je tarifa aktivirana. Ajd super, provjerim račun - nije skinulo 20kn

    ...je imao tko sličan slučaj? Mislim, meni ne smeta da mi puste tih 20kn, ali me još više čudi što mi nisu niš rekli za podmirenje mjesećnih računa. Zvao sam ih više puta, rekao br tel i da sam prešao sa preplate, nitko ne spominje nepodmirene račune..
    eto i ja mislim preci s pretplate na bonove....jos mi nista u godinu i pol nisu ponudili osim 12 kuna zrakarine...katastrofa...ali po tebi vidim sto me ocekuje kad predjem na bonove..

  6. #6
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao revo Pregledaj post
    eto i ja mislim preci s pretplate na bonove....jos mi nista u godinu i pol nisu ponudili osim 12 kuna zrakarine...katastrofa...ali po tebi vidim sto me ocekuje kad predjem na bonove..
    Neznam što reći, prijelaz je bio jednostavan, teta je popunila zahtjev i sve obavila umjesto mene. Jedino su me zaje* što su mi iskopčali preplatu a da me nisu obavjestili telefonski (rekli da će me zvati iz SZK da me isključe i pošalju novi SIM). Tako sam bio tjedan dana bez broja al ajde.. Za besplatnu VT se isplatilo

    Anyway, razlog je bio baš tih 12.5kn Unlimiteda nema, na Vipu imam free sms a na teletu jeftino blablam. Ja zadovoljan
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao revo Pregledaj post
    eto i ja mislim preci s pretplate na bonove....jos mi nista u godinu i pol nisu ponudili osim 12 kuna zrakarine...katastrofa...ali po tebi vidim sto me ocekuje kad predjem na bonove..
    Ako me sjećanje dobro služi negdje sam pročitao da si ti na pretplati 85 sa cijenom 0,85kn/min. Trebao bi proračunati dali ti se isplai odbaciti ovu pretplatu u korist "Mukte" ili "Vruće tarife" .
    Tko laže, taj i krade,
    tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
    Sve je dobro dok ne tuku !

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Denis Pregledaj post
    Ako me sjećanje dobro služi negdje sam pročitao da si ti na pretplati 85 sa cijenom 0,85kn/min. Trebao bi proračunati dali ti se isplai odbaciti ovu pretplatu u korist "Mukte" ili "Vruće tarife" .
    je istina je...ja sam na 85...ali ja trosim od 100 -150 kuna...nevidim smisao toga...samo vidim tu zrakarinu...
    85 minuta je85+12=97....
    e sad sto bi bilo da trosim 85 kuna na bla bla...
    izracunaj....ispada isto.....
    pa koji je onda smisao pretplate na Mućkama2????????????
    sto meni nuda u M2 a da ja budem pretplatnik.???????
    mozda onu sprdnju koju su mi poslali sa zadnjim racunom...da mi daju 5 posto jeftinije pozive prema 091 i 098 ovaj mjesec .....kao zato sto sam vjeran pretplatnik!!!!?????

  9. #9
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    23
    Bodovi
    5.932
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.932, Nivo: 18
    Bodovi: 5.932, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Tarifa 85

    Pazi šta radiš, tarifa 85 je nešto najisplativije što možeš imat ukoliko trošiš više od 100 kn svaki mjesec tj. više od nekih 100 min razgovora. Sve drugo ti je skuplje, čak i kad nema zrakarine.


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove