Evo i ovo je napokon stiglo....
http://fotoklik.tportal.hr/GalleryDe...galleryId=2509
Konektor je dobar i dobro lezi, ne prekida. Baterija je neka totalno no-name i kaze "Li-ion", kapacitet ne pise. Crystal cover me bas i nije impresionirao previse, radije drzim mob u ruci bez te dodatne plastike...navika valjdaGratis vezica je vise nego mmmmmmmm
Desktop charger ko i svaki valjd
![]()
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...ayphotohosting
ja bi ovo kupio al neznam šta je onaj stalak na kojem stoji mob i za šta to služi ?
@tomios
za kolko ti je to otprilike stiglo i kolko je poštarina i kako si platio
W810i™ R4EA031, XSound™ CyberBass™, Toshara_153.9_megamax Driver , GFX, Elfpack
Accessories: MPS-60 + Sony MSPD 2GB High Speed+HPM-75
Bookmarks