![]()
ok, ispričavam se... brišite ovo![]()
![]()
ok, ispričavam se... brišite ovo![]()
Everybody’s in the place – let’s go-Prodigy.gLemon is in the water.Počivao u miru!
nema isprike. ti si dobro pitao samo sam ja malo prenaglo skočio. ni meni nije search nešto dobro reagirao. samo 2 rezultata, a polovičan odgovor u njima. mada ako usporediš L7 sa v360 (isti tip firmware-a) onda postoji odgovor da funlight ne ide na R4513 seriju motorola
Moja isprika![]()
Bookmarks