mala pomoc kako da napravim da mi se pokaze ime mobilne stanice umjesto CB hvala
Izvorno postao amironi mala pomoc kako da napravim da mi se pokaze ime mobilne stanice umjesto CB hvala Ne kužim kaj je to CB? Reci, možda ti mogu pomoći
Mateak
Izvorno postao Mateak Ne kužim kaj je to CB? Reci, možda ti mogu pomoći Nema veze, vidim dugo te nema na forumu.
Pravila foruma
Bookmarks