Koji Bog će im ovolika rupetina za dvije kamere u desnom uglu S10Plus... ne sviđa mi se. Još na svijetlom wallpaperu ko šaka u oko.
Vidim da su ostali vjerni jajolikom obliku i edgeu što već postaje malo zamorno.
Na YT najavljuju kao ponovnu "revoluciju" u svijetu smartfona, ali osim tanjih bezela, ja tu ne vidim neke bitnije pomake.
Samsung je htio izbjeci izravno kopiranje Applea pa nije stavio notch vec spomenutu rupu.
Izvorno postao //Wild-Boy\\
Note 8 , novi u Saturnu DE ovaj vikend za 399€
Inače S10 mi nije nekako...ne sviđa mi se taj fulldisplay dizajn.
E to je vec isplativa kupnja. A opcenito je ideja da flagship telefoni postanu luksuz, 1000+ eura.
Bookmarks