Jel se događa nekom od vas da se telefon ugasi sam od sebe? Meni evo već 2 puta u zadnja 3-4 dana. Guglao sam pa kažu da je to neki SOD sleep of death i počelo se događati prije na Nexusima. Čini mi se da ću morati unlockati bootloader i probati neke druge custom ROMove