Jesi možda probao aplikaciju sa Storea DNset? Za svaki slučaj.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"- U Mobisu!
Izvorno postao Moby Jesi možda probao aplikaciju sa Storea DNset? Za svaki slučaj. Sad mi je ni ne vrijedi isprobavat jer sam na moru i tu sve radi. Ali hvala na prijedlogu,isprobat ću čim dođem kući( ne tako skoro )
Pravila foruma
Bookmarks