Pokušat ću pronaći iGO Primo za WinCE koji je kompletan za 800x480 , pa kad sredim i podignem na Link javit ću Ti , ili ako već netko ima neka Ti pošalje . Postoje i novije verzije kao što su iGO NextGEN i kod većine ne treba brinuti o rezolucijama sve se samo namjesti , jedino je sučelje nešto drukčije i kompliciranije . Preporučam ipak iGO Primo . Osobno nemam na čemu probati jer nemam više ni jednog uređaja koji radi na WinCE 5 ili 6 (7) .
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks