Jel se ovdje naknadno panorama wiew treba skinut?
Jel se ovdje naknadno panorama wiew treba skinut?
Nisam siguran ima li Panorama View , ako klikneš gore na "Prikaži" piše da ima .
"NEW": Enhance your system with in-app packages
+ Urban Guidance – navigate in many European urban areas using public transport**
+ Panorama View 3D
+ NAVIGON FreshMaps XL
+ NAVIGON cockpit
+ TrafficLive
...
Nisam instalirao ovu verziju jer koristim Amazon Navigon ,
ali da bi prikazao ovu opciju moraš je u postavkama uključiti .
Po "defaultu" je uključena 3D Navigacijska karta ,
Postavke / karta / prikaz karte /Panorama View "ON"
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks