Efox je nešto drugo i to ne bi komentirao.ali 2god.garancija(+EU servisni centar) i 900kn manje za mob koji je hardverski jači i sa boljom podrškom,po meni je sve jasno..
LeEco je stekao reputaciju,a Noa ne znam baš....
@Moby
ne pričam bezveze.Noa je po meni apsolutno neisplativ.imate i LeEco Le3 Pro sa SD821 i 6GB RAM za 2500kn(baterija 4070 mAh).
njuškalo da i ne spominjem za 2600kn...
nemam ništa protiv.svako svoje novce troši po želji,ali ako se mene pita 2600kn za Noa,jednostavno mi je neshvatljivo![]()




Odgovori uz citat

Bookmarks