Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC Cruise
    Operater
    vip
    Postova
    11
    Bodovi
    8.217
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.217, Nivo: 21
    Bodovi: 8.217, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Senid Pregledaj post
    Pozdrav

    Nedavno sam kupio navigaciju Prestigio Geovision Tour 2. Ne svidja mi se Navitel koji je dosao tvornicki pa bi htio instalirati iGo primo ali na forumu ne uspijevam naci za 1024X600

    Na uredjaju je android 6,0
    Kako ti se dopada uređaj i di si ga kupio.

    Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao kizo-vg Pregledaj post
    Kako ti se dopada uređaj i di si ga kupio.

    Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
    Smješno pitanje !?

    Izgleda da mu se baš ne dopada Prestigio uređaj s Navitel navigatorom , zato pokušava instalirati iGO .
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    3 months registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2017
    Postova
    22
    Bodovi
    726
    Nivo
    5
    Bodovi: 726, Nivo: 5
    Bodovi: 726, Nivo: 5
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao kizo-vg Pregledaj post
    Kako ti se dopada uređaj i di si ga kupio.

    Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
    Uredjaj je fenomenalan (za slucaj da treba djecu u autu smiriti idealan je jer se moze korisiti i kao tablet (lol na neki nacin i jeste tablet)

    7'' zaslon mu je veliki plus a i nema trzanja aplikacije prilikom rada

    Do sada sam ga korisito samo na loko voznji ali vidjecemo kako ce se pokazati dalje.

    Navitel koji dodje instalin na njemu je(moje misljenje) srednja zalost Vjerovatno je razlog sto oduvijek koristim iGo pa nisam navikao.

    Uredjaj je kupljen u Asbisu (preko firme)

    btw uredjaj ima 2 kamere nisam jos pokusao snimati za vrijeme voznje ali testiram i to pa postam iskustvo

    + dual sim + utor za memory karticu

    op
    uredjaj je nemogu povezati direkt sa racunarom iz nekog razloga moram sam prebaciti fajlove na mc pa sa nje na uredjaj


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Geovision 5058
    By rabiddog2 in forum Samostalni navigacijski uređaji
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-10-2016, 21:51
  2. Prestigio Geovision 4050
    By tajoo in forum Ostali
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-10-2015, 14:04
  3. Prestigio geovision 430
    By sstricak in forum Ostali
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-11-2013, 00:45
  4. Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-08-2012, 14:34
  5. Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-08-2012, 13:03

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove