Nije baš tako staro 2008-2009 godina proizvodnje .
Ima instaliran iGO8 na koji ne idu karte od iGO8.3x (ove sadašnje iGO R3 HERE ) .
Treba zamijeniti iGO ako je moguće , ali prije toga treba vidjeti kako je sve skupa postavljeno .
Nije baš tako staro 2008-2009 godina proizvodnje .
Ima instaliran iGO8 na koji ne idu karte od iGO8.3x (ove sadašnje iGO R3 HERE ) .
Treba zamijeniti iGO ako je moguće , ali prije toga treba vidjeti kako je sve skupa postavljeno .
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bok walter66,
thnx na odgovoru.
Ovo sa mapama sam vec nasao po forumima da ne odgovara, uspio sam pronaci i informacije koje ne pisu bas svugdje i nasao sam je nakon tek dosta trazenja po forumima, a najbitnija stvar od svih...
- application.data mora biti preimenovan u igo8.exe
isto tako nasao sam da je dobro u sys.txt unijeti ukoliko postoji problem sa radnom memorijom:
[debug]
reserve_memory=2097152
max_memory=440000000
e sada problemi dalje,
skinem cijeli iGO i pokrenem po uputstvima koje sam nasao a to je:
1. Kreirati iGO8 folder na memorijskog kartici
2. prebaciti sve podatke na nju, uz biranje samo jedne zemlje, 1x POI, 1x VOICE, 1x speedcam, 1x DEM zbog lakseg pokretanja same aplikacije
3. preimenovanje application.data u igo8.exe
Pokrenem aplikaciju, i svaki put mi stane na:
Map initialisation error:
Map files cannot be found!
Jel znas gdje se mozda grijesi? Koristim mape koje sam skinuo u 7GB fileu zajedno sa cijelom aplikacijom.
Osim iGO, ima li mozda neki bolji ili jednostavniji software za koristenje na ovom PNA?
Ajde please help...
Bookmarks