se može izbjeći slagalica?
što je sa starim tarifama i onima koji uopće ne žele tarifu?
se može izbjeći slagalica?
što je sa starim tarifama i onima koji uopće ne žele tarifu?
Ovaj novi sistem takozvana slagalica je totalno sranje jer dobivas manje za vise novaca i ko nije na starim tarifama kao i ja zbilja nemas vise sta traziti na tele 2 jer nije isplativ ko nekad!!
Zato sigurno prelazim na tomato za 39 kn mjesecno toliko sad imamnisto na tele 2 za 49 kn tako da me dere mjesecno za 10 kn a imam s novom sim katicom kao 4 G problema u mrezi..
Imam osjecaj da je na 3 G biila bolja mreza nego sad...brzina neta je zanemariva 3G i 4G mala razlika za nas koji smo na bonovima.
Daleko smo mi od susjednih drzava koji daju flat net poruke i pozive za 20 e mjesecno na bonovima isto na 4 G mrezi i nije limitirana bzina,njima je bitan bonas kao i ko je na pretplati,jedino kod nas postoje glupi nameti sve bitne vrijednosti su okrenute naopako!!
Zadnji uredio kezimir : 10-10-2016 u 16:49
Bookmarks