Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2015
    Postova
    66
    Bodovi
    1.927
    Nivo
    10
    Bodovi: 1.927, Nivo: 10
    Bodovi: 1.927, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    se može izbjeći slagalica?

    što je sa starim tarifama i onima koji uopće ne žele tarifu?

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Mar 2006
    Mobitel
    Huawei P20
    Operater
    vip
    Postova
    458
    Bodovi
    16.823
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.823, Nivo: 31
    Bodovi: 16.823, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GPS1 Pregledaj post
    se može izbjeći slagalica?

    što je sa starim tarifama i onima koji uopće ne žele tarifu?
    Ovaj novi sistem takozvana slagalica je totalno sranje jer dobivas manje za vise novaca i ko nije na starim tarifama kao i ja zbilja nemas vise sta traziti na tele 2 jer nije isplativ ko nekad!!
    Zato sigurno prelazim na tomato za 39 kn mjesecno toliko sad imamnisto na tele 2 za 49 kn tako da me dere mjesecno za 10 kn a imam s novom sim katicom kao 4 G problema u mrezi..
    Imam osjecaj da je na 3 G biila bolja mreza nego sad...brzina neta je zanemariva 3G i 4G mala razlika za nas koji smo na bonovima.
    Daleko smo mi od susjednih drzava koji daju flat net poruke i pozive za 20 e mjesecno na bonovima isto na 4 G mrezi i nije limitirana bzina,njima je bitan bonas kao i ko je na pretplati,jedino kod nas postoje glupi nameti sve bitne vrijednosti su okrenute naopako!!
    Zadnji uredio kezimir : 10-10-2016 u 16:49


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tko je najjeftiniji na bonove
    By yager in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 01-01-2020, 18:50
  2. Fiksni telefon na bonove
    By yager in forum Fiksni operateri
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-04-2014, 18:27
  3. Odgovora: 8
    Posljednji post: 07-02-2013, 08:35
  4. Revolucija za bonove
    By moba2007 in forum Tele 2
    Odgovora: 55
    Posljednji post: 02-09-2012, 08:43
  5. tele 2 internet na bonove pomoć
    By mosec in forum Mobilni Pristup Internetu
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-05-2011, 22:17

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove