ti vjerovatno radis po ovom !?
jesi orginalnu travel.exe u travel2.exe preimenovao a igo.exe u orginal travel.exe
ali prije svih radnji napravi backup od navigacije !
jer imas skype ili teamviewer instaliran ?
ti vjerovatno radis po ovom !?
jesi orginalnu travel.exe u travel2.exe preimenovao a igo.exe u orginal travel.exe
ali prije svih radnji napravi backup od navigacije !
jer imas skype ili teamviewer instaliran ?
Zadnji uredio zuzo : 08-03-2016 u 00:05
Bookmarks